Wiadomości

WiolonczELKa 2018 VI Spotkania V Spotkania IV Spotkania III Spotkania II Spotkania I Spotkania

WiolonczELKa 2018

Laureaci VII Ogólnopolskich Spotkań Młodych Wiolonczelistów wiolonczELKa 2018

 

Kategoria I

MIEJSCE I

Martyna Staworko -  PSM I i II st. Olsztyn

MIEJSCE II

Jakub Mruczek – ZSM Gdańsk- Wrzeszcz

WYRÓŻNIENIE

Julia Gutowska  – PSM I st. Grajewo

Wojciech Grzelak –  ZSM w Warszawa

Aleksandra Jasińska  – PSM I st. Grajewo

 

Kategoria II

MIEJSCE I  oraz nagroda specjalna prof. K.Sperskiego

Klara Blachura  - ZPSM nr 4 Warszawa

MIEJSCE II

Mikołaj Gryc  – PSM I i II st. Olsztyn

Maja Sucharzewska – PSM I i II st. Olsztyn

Leonard Szyłejko  - OSM I i II st.  Gdańsk

MIEJSCE III

Jakub Butkiewicz –  PSM I i II st. Olsztyn

Wiktoria Jastrzębska - PSM I i II st. Olsztyn

WYRÓŻNIENIE

Żmijewska Aleksandra – ZPSM  Ełk

Zofia Choromańska – PSM I st. Białystok

Szymczak Anna – PSM I st. Augustów

 

Kategoria III

MIEJSCE I oraz nagroda specjalna prof. K.Sperskiego

Amelia Bryl  – PSM I i II st. Olsztyn

Kajetan Wojciech Pałęcki – ZPSM nr 1 Warszawa

MIEJSCE II

Joanna Filipkowska – ZPSM Ełk

Zoja Giza – PZSM Bydgoszcz

MIEJSCE III

Monika Krawczewska – PSM I i II st. Sochaczew

Piotr Olesz – OSM I i II st. Gdańsk

Aleksandra Mazurowska – SM Chełmża

WYRÓŻNIENIE

Amelia Witek – PSM I st. Kętrzyn

Kamila Łukaszewicz – PSM I i9 II st. Sochaczew

 

Kategoria IV

MIEJSCE I

Duet: Joanna Filipkowska,  Aleksandra Żmijewska – ZPSM Ełk

MIEJSCE II

Duet: Piotr Olesz, Leonard Szyłejko – OSM Gdańsk

MIEJSCE III

Duet: Martyna Staworko, Jakub Butkiewicz – PSM I i II st. Olsztyn

WYRÓŻNIENIE

TRIO: Monika Krawczewska, Zuzanna, Słowatycka, Bartłomiej Kądziela -PSM I i II st. Sochaczew

DUET: Łucja Wiszniewska, Karolina Zielińska – ZPOSM I i II st. nr 3 Warszawa

 

Kategoria  V

MIEJSCE I

Zuzanna Fromm – ZPSM w Ełku

Antoni Wrona – ZPSM nr 4 Warszawa

MIEJSCE II

Alexandra Natalie Rosol – PSM I i II st. Suwałki

Wiktoria Osińska - ZPSM nr 4 Warszawa

Zuzanna Konstantynowicz – PSM I i II st. Olsztyn

MIEJSCE III

Dominik Gawarkiewicz – ZSM Toruń

WYRÓŻNIENIE

Kuba  Lisiecki – PZSM w Bydgoszcz

Magdalena Szlaużys - ZPSM nr 4 Warszawa

 

Kategoria  VI

Grand Prix

Katarzyna Tarkowska ZPSM nr 4 Warszawa

MIEJSCE I

Patrycja Deptuła - PSM Olsztyn

MIEJSCE II

Monika Jarosz – ZPOSM I i II st nr 3 Warszawa

MIEJSCE III

Maja Piekarska – ZPSM Ełk

Mikołaj Piszczorowicz – ZPOSM I i II st. nr 3 Warszawa

WYRÓŻNIENIE

Mateusz Kabziński – PSM Tomaszów Mazowiecki

Piotr Klauza – PSM II st. Białystok

 

Kategoria  VII

MIEJSCE I

TRIO:Gabriela Jadeszko, Maja Piekarska, Zuzanna Fromm – ZPSM w Ełku

 

WYRÓŻNIENI AKOMPANIATORZY:

Wojciech Pyrć  - ZPSM nr 4 Warszawa

Tatiana Michalak – PSM I i II st. Olsztyn

Jakub Tuszyński – ZSM Warszawa

Magdalena Darska-Szpakiewicz - ZSM Gdańsk Wrzeszcz

Maciej Krassowski – OSM w Białymstoku

Piotr Wilk – ZPSM  Ełk

Marcin Kucharzewski - PSM Olsztyn

Elena Aleksiejuk -  ZPSM Gdańsk

Weronika Sobecka - SM Chełmża

Halina Staszk-Gut - PSM Sochaczew

 

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Ełku
    Ełk, ul. Armii Krajowej 21

    Rada Rodziców: 76 2030 0045 1110 0000 0075 8150
    z dopiskiem: darowizna na Radę Rodziców.

    Prosimy Rodziców uczniów ZPSM o dostarczenie do sekretariatu szkoły kopii posiadanego przez dziecko orzeczenia o niepełnosprawności.


    Użyczenie instrumentu:
    „Darowizna na cele oświatowe”

    Nr 57101013970011241391340000 NBP o/o Olsztyn
  • (87) 610-36-23


Galeria zdjęć