Wiadomości

Sukcesy

Rok szkolny 2020/2021

 

Zofia Sobocińska  kl. I/IIst. skrzypce

otrzymała dyplom Laureata

na International Moscow Music Competition w Moskwie(Rosja)  

Nauczyciel - Agnieszka Fromm

Akompaniament - Piotr Wilk

 

*************************************************

Leśniak Amelia kl. I/II st. fortepian

otrzymała wyróżnienie w grupie III

na VII Festiwalu Pianistycznym w Białymstoku

 

Nauczyciel - Anetta Pękala

 

*************************************************

Marysia Werner kl. I/6 flet

otrzymała wyróżnienie I stopnia w grupie I

na IV Warszawskim Festiwalu Miniatura Muzyczna na Instrumenty Dęte Drewniane i Blaszane

Nauczyciel - Ryszard Jasionowski

Akompaniament - Ewa Chomicz-Wysocka

 

*************************************************

 

 

Zuzanna Stemplewska kl. II/4 flet

otrzymała wyróżnienie II stopnia w grupie III

na IV Warszawskim Festiwalu Miniatura Muzyczna na Instrumenty Dęte Drewniane i Blaszane

Nauczyciel - Ryszard Jasionowski

 Akompaniament - Ewa Chomicz-Wysocka

 

*************************************************

 

Zuzanna Fromm  kl. IV/IIst. wiolonczela

otrzymała III miejsce na Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Smyczkowych w Elblągu

Nauczyciel - Monika Łukawska

Akompaniament - Marek Raczkowski

 

*************************************************

 

Zuzanna Fromm  kl. IV/IIst. wiolonczela

otrzymała dyplom ZWYCIĘZCY

na International Moscow Music Competition w Moskwie(Rosja)

Nauczyciel - Monika Łukawska

Akompaniament - Marek Raczkowski

 

*************************************************

 

Julia Piwowarczyk  kl. II/6 fortepian

 

otrzymała wyróżnienie

na X Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym "Wiosenne Spotkania w Kolbuszowej" 

 

Nauczyciel - Urszula Kopko-Żegaczewska

 

*************************************************

 

Zofia Sobocińska  kl. I/IIst. skrzypce

 

otrzymała wyróżnienie

na Międzynarodowym Konkursie Muzycznym OPUS 2021 w Krakowie

 

Nauczyciel - Agnieszka Fromm

Akompaniament - Piotr Wilk

*************************************************

 

Alicja Skorupska  kl. I/6 wiolonczela

otrzymała III nagrodę w kategorii I

na Konkursie Wiolonczelowym w Kowalewie Pomorskim

 

Nauczyciel - Monika Łukawska

Akompaniament - Ewa Skorupska

 

*************************************************

Marcel Zwolak  kl. IV/6 wiolonczela

otrzymał III nagrodę w kategorii II 

na Konkursie Wiolonczelowym w Kowalewie Pomorskim

 

Nauczyciel - Monika Łukawska

Akompaniament - Urszula Kopko-Żegaczewska

 

*************************************************

Julia Mazur  kl. V/II st. fortepian

 otrzymała

I miejsce 

w IV Międzynarodowym Konkursie "Daina miestui" w Kownie (Litwa)

 

Przygotowanie - Katarzyna Makal-Żmuda

 

*************************************************

 

Zuzanna Fromm  kl. IV/IIst. wiolonczela

otrzymała III nagrodę w kategorii II 

na Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Smyczkowych w Elblągu

 

Nauczyciel - Monika Łukawska

Akompaniament - Marek Raczkowski 

 

*************************************************

 

Marta Filipkowska kl. VI/6 skrzypce

 otrzymała

III miejsce w kategorii III

w XII Podlaskim Konkursie Uczniów Klas Skrzypiec Szkół Muzycznych I stopnia

 

Nauczyciel - Marzena Rogińska

Akompaniament -  Magdalena Wiluk

 

*************************************************

 

 Kalina Szafranowska-Sienkiewicz kl. IV/6 skrzypce

 otrzymała

wyróżnienie w kategorii II

w XII Podlaskim Konkursie Uczniów Klas Skrzypiec Szkół Muzycznych I stopnia

 

Nauczyciel - Marzena Rogińska

Akompaniament -  Nataliya Mykhaylyuk

 

*************************************************

 

Jakub Łukawski kl. VI/6 akordeon

 otrzymał

II miejsce w kat. A2

w XVIII Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym  "Naujene-2021" (Łotwa)

 

Nauczyciel - Bogusław Rząsa

 

*************************************************

 Marcel  Zwolak kl. IV/6 wiolonczela

 otrzymał

nagrodę specjalną prof. K.Sperskiego za najlepsze wykonanie

utworu polskiego kompozytora

w XXI Konkursie Wiolonczelowym w Malborku 

 

Nauczyciel - Monika Łukawska

Akompaniament -  Piotr Wilk

 

*************************************************

 Marcel  Zwolak kl. IV/6 wiolonczela

 otrzymał

III miejsce w kat. II

w XXI Konkursie Wiolonczelowym w Malborku 

 

Nauczyciel - Monika Łukawska

Akompaniament -  Piotr Wilk

 

*************************************************

 

Tymon Tolsdorf kl. II/6 gitara

otrzymał

III miejsce w grupie młodszej 

na I Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Strunowych w St. Petersburgu (Rosja).

 

Nauczyciel - Wojciech Popielarz

 

*************************************************

 

Jakub Siemieniewicz kl. III/II st. gitara

otrzymał 

II miejsce w grupie starszej 

na I Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Strunowych w St. Petersburgu (Rosja).

 

Nauczyciel - Wojciech Popielarz

 

*************************************************

 

Magdalena Oszmian kl. II/4 gitara

otrzymała  

III miejsce w grupie młodszej 

na I Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Strunowych w St. Petersburgu (Rosja).

 

Nauczyciel - Wojciech Popielarz

 

*************************************************

 

Natalia Supińska kl. VI/6 gitara

otrzymała  

III miejsce w grupie młodszej

na I Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Strunowych w St. Petersburgu (Rosja).

 

Nauczyciel - Wojciech Popielarz

 

*************************************************

 

Zofia Sobocińska  kl. I/IIst. skrzypce

otrzymała I nagrodę na International Music Competition w Salzburgu (Austria)

 

Nauczyciel - Agnieszka Fromm

 

*************************************************

 

Zuzanna Fromm  kl. IV/IIst. wiolonczela

otrzymała III nagrodę na Gustav Mahler Cello Competition 2021 w kategorii 7-  Czechy

 

Nauczyciel - Monika Łukawska

Akompaniament - Marek Raczkowski 

 

*************************************************

 

Zuzanna Fromm  kl. IV/IIst. wiolonczela

otrzymała I nagrodę na International Music Competition w Salzburgu (Austria)

oraz

III nagrodę na XV Młodzieżowym Międzynarodowym Konkursie Wiolonczelowym

w Poznaniu

 

Nauczyciel - Monika Łukawska

Akompaniament - Marek Raczkowski 

 

*************************************************

 

Zuzanna Fromm  kl. IV/IIst. wiolonczela

otrzymała stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego,

stypendium Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci,  

 stypendium E-Bank-Talenty

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Ełku
    19-300 Ełk, ul. Armii Krajowej 21


    Prosimy Rodziców uczniów ZPSM o dostarczenie do sekretariatu szkoły kopii posiadanego przez dziecko orzeczenia o niepełnosprawności.


    Użyczenie instrumentu:
    „Darowizna na cele oświatowe”

    Nr 57101013970011241391340000 NBP o/o Olsztyn
  • (87) 610-36-23


Galeria zdjęć