Wiadomości

Sukcesy

Rok szkolny 2017/2018

Piekarska Maja kl. IV/II st. otrzymała stypendium 

Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci

na rok szkolny 2017/2018

 

 

Kasprzak Kacper  kl. VI/II st. otrzymał stypendium

Prezydenta Miasta Ełku  na rok 2018

 

 

Szymon Augustynowicz kl. V/II st. otrzymał I wyróżnienie na

 

I Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym w Lublinie dla uczniów szkół muzycznych I i II st. „Jak Wieniawski”

 

Nauczyciel Marzena Rogińska

 

Przegląd Uczniów Klas Skrzypiec Szkół Muzycznych I st. w Mławie

Paweł Żywno kl.II/6 otrzymał I nagrodę w I kategorii

 

Marta Filipkowska kl. III/6 otrzymała II nagrodę w II kategorii 

 

 

Nauczyciel - Agnieszka Fromm

 

 

Marta Filipkowska kl. III/6 otrzymała wyróżnienie

w I grupie wiekowej na 

XX Makroregionalnym Oruńskim Konkursie Skrzypcowym

w Gdańsku-Orunii

Nauczyciel - Agnieszka Fromm

Akompaniament Marta Antkowiak

 

 

Fromm Zuzanna kl. I/II st. otrzymała wyróżnienie

w IV grupie wiekowej na 

XXV Ogólnopolskich Konfrontacjch  Wiolonczelowych

im. Zdzisławy Wojciechowskiej w Bydgoszczy

Nauczyciel - Monika Łukawska

Akompaniament Marta Antkowiak

 

 

 

Katarzyna Szkatuła kl. IV/4 flet  otrzymała  III miejsce

w III grupie wiekowej w 

III Kujawsko-Pomorskim Konkursie Fletowym

w Solcu Kujawskim

Nauczyciel - Ryszard Jasionowski

Akompaniament - Ewa Chomicz-Wysocka

 

 

 

Hanna Żmuda kl. V/6 otrzymała wyróżnienie II stopnia

na VIII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym

"Wiosenne Spotkania Muzyczne w Kolbuszowej"

 

Nauczyciel - Katarzyna Makal-Żmuda

 

 

 

 IV Makroregionalne Spotkania Instrumentów Dętych w Łomży

 

Filipkowska Anna klarnet kl. IV/6 otrzymała III miejsce  w kategorii II

Nauczyciel - Marcin Łukawski

akompaniament - Urszula Kopko-Żegaczewska

 

 

 

Katarzyna Szkatuła kl. IV/4 flet - I miejsce w III kategorii

Nauczyciel - Ryszard Jasionowski

Akompaniament - Ewa Chomicz-Wysocka

 

 

 

Chór PSM I st.  otrzymał Złote Pasmo - I miejsce 

na

II Mazurskim Festiwalu Chóralnym Szkół Muzycznych I stopnia

w Giżycku

Dyrygent - Elżbieta Sobolewska

Akompaniament - Piotr Kulik kl. VI/6

 

XI Ogólnopolski Konkurs Gitarowy ZAMBRÓW 2018

 

Duet gitarowy w składzie:

Justyna Marecka, Jakub Siemieniewicz

II miejsce w grupie IV

 

Jakub Siemieniewicz kl. VI/6 – II miejsce

w grupie II

Nauczyciel – Wojciech Popielarz

 

 

VIII Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy w Ostrawie (Czechy)

 

Jakub Łukawski kl. III/6 – II miejsce w kategorii I

 

Jan Karol Fromm kl. V/6 – wyróżnienie

w kategorii III

 

Nauczyciel – Bogusław Rząsa

 

V Konkurs duetów „Zagrajmy razem” w Grajewie

 

Duet w składzie:

Żmijewska Aleksandra, Filipkowska Joanna wiolonczela

 II miejsce

Przygotowanie - Monika Łukawska

 

Duet w składzie:

Święcicka Milena, Karpiński Kacper – fortepian

wyróżnienie

Przygotowanie – Piotr Wilk

 

Duet w składzie:

Marecka Justyna, Siemieniewicz Jakub – gitara

wyróżnienie

Przygotowanie – Wojciech Popielarz

 

VII Ogólnopolskie Spotkania Młodych Wiolonczelistów

WiolonczELKa 2018

 

Żmijewska Aleksandra kl. IV/6wyróżnienie

w kat. I

 

Filipkowska Joanna kl. V/6 – II miejsce w kat. III

 

Duet w składzie:

Żmijewska Aleksandra, Filipkowska Joanna

I miejsce w kat. IV

 

Fromm Zuzanna kl. I/II st. – I miejsce w kat. V

 

Piekarska Maja kl. IV/II st. – III miejsce w kat. VI

 

Trio w składzie:

Gabriela Jadeszko, Piekarska Maja,

 Fromm Zuzanna – I miejsce w kat. VII

 

Nauczyciel - Monika Łukawska

 

Akompaniament Piotr Wilk

 

 

Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy w Słupcy

 

Jakub Łukawski kl. III/6 - I miejsce w kategorii I

Jan Karol Fromm kl. V/6 - wyróżnienie w kategorii III

 

Nauczyciel – Bogusław Rząsa

 

IX Piotrkowskie Spotkania Fletowe

 

Katarzyna Szkatuła kl. IV/4 flet - I miejsce w II grupie wiekowej

Nauczyciel - Ryszard Jasionowski

Akompaniament - Ewa Chomicz-Wysocka

 

VII Regionalne Konfrontacje Akordeonowe w Grajewie

 

Jan Karol Fromm kl. V/6 - I miejsce w kategorii III

Jakub Łukawski kl. III/6 - II miejsce w kategorii II

Nauczyciel – Bogusław Rząsa

 

Adam Cimochowski kl. II/6 - wyróżnienie w kategorii I

Nauczyciel - Mirosław Jaroszuk

 

II Konkurs z Zasad Muzyki edycja szkolna Suwałki - Ełk

"Gamy i akordy"

 

Oskar Pastor kl. II PSM II st. - II miejsce

Katarzyna Szkraba kl. II PSM II st. - III miejsce

Angelika Zapilaj kl. II PSM II st. - III miejsce

Przygotowanie - Małgorzata Piotrowska

 

Jan Karol Fromm kl. V/6 otrzymał wyróżnienie w kategorii II w

XXIV Festiwalu Muzyki Akordeonowej "Od solisty do orkiestry" w Mławie

Nauczyciel – Bogusław Rząsa

 

Hanna Żmuda kl. V/6 otrzymała wyróżnienie w grupie II w

VI Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Witolda Lutosławskiego  Zambrów 2017

Nauczyciel – Katarzyna Makal-Żmuda

 

II Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych FINALIS 2017

 w Białymstoku

 

Katarzyna Szkatuła kl. IV/4 flet - srebro

Nauczyciel - Ryszard Jasionowski

Akompaniament - Ewa Chomicz-Wysocka

 

Anna Filipkowska kl. IV/6 klarnet - srebro

Gabriela Wądołowska kl. V/6 klarnet - brąz

Nauczyciel - Marcin Łukawski

Akompaniament - Urszula Kopko-Żegaczewska

 

Wiktoria Górska kl. VI/PSM II st. saksofon - srebro

Kamil Maciorowski kl. V/PSM II st. saksofon - brąz

Damian Żywno kl. II/4 saksofon - brąz

Nauczyciel - Kamil Skorupski

Akompaniament - Piotr Wilk, Marek Raczkowski

 

Mateusz Piotrowski kl. V/PSM II st. trąbka - złoto

Nauczyciel - Grzegorz Karpowicz

Akompaniament - Piotr Wilk

 

Bartosz Beczko kl. II/4 trąbka otrzymał wyróżnienie

w VII Regionalnym Konkursie "Muzyk Pierwsza Klasa" w Olsztynku

Nauczyciel - Grzegorz Karpowicz

Akompaniament - Piotr Wilk

 

Weronika Karolczuk kl. IV PSM II st. otrzymała wyróżnienie w grupie starszej na

XIV Białostockim Festiwalu Młodych Organistów

Nauczyciel - Ewa Wołczek

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Ełku
    Ełk, ul. Armii Krajowej 21

    Rada Rodziców: 76 2030 0045 1110 0000 0075 8150
    z dopiskiem: darowizna na Radę Rodziców.

    Prosimy Rodziców uczniów ZPSM o dostarczenie do sekretariatu szkoły kopii posiadanego przez dziecko orzeczenia o niepełnosprawności.


    Użyczenie instrumentu:
    „Darowizna na cele oświatowe”

    Nr 57101013970011241391340000 NBP o/o Olsztyn
  • (87) 610-36-23


Galeria zdjęć