Wiadomości

wiolonczELKa 2020 WiolonczELKa 2018 VI Spotkania V Spotkania IV Spotkania III Spotkania II Spotkania I Spotkania

Jury w składzie: prof. Andrzej Zieliński, prof. Krzysztof Sperski, mgr Wojciech Kopijkowski , wyróżniło następujących uczestników:

 

kategoria I

miejsce I

Amelia Znamirowska - PSM I st. im. W. Lutosławskiego w Pruszkowie

 

miejsce II

Maja Sucharzewska - PSM I i II st. im. F. Chopina w Olsztynie

Aleksandra Żmijewska - ZPSM w Ełku

 

miejsce III

 Leonard Szyłejko - OSM I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku

Malina Chojnowska - PSM I st. nr 3 im. J. Zarębskiego w Warszawie

 

wyróżnienie

Martyna Biedrzycka - PSM I st. w Giżycku

Kacper Sosnowski - PSM I i II st. w Inowrocławiu

Antonina Uziałko - OSM I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku

Alicja Zbierzchowska - PSM I i II st. im. F. Chopina w Olsztynie

 

kategoria II

miejsce I

Barbara Hruszwicka - ZPSM nr 4  im. K. Szymanowskiego w Warszawie

 

miejsce II

Antonina Dziubecka - ZPSM nr 4  im. K. Szymanowskiego w Warszawie

Joanna Filipkowska - ZPSM w Ełku

Barosz Jastrzębowski - PSM I st. w Dywitach filia w Olsztynku

Monika Krawczewska - PSM I i II st. im. F. Chopina w Sochaczewie

 

miejsce III

Maja Fal - PSM I st. im. W. Lutosławskiego w Pruszkowie

Antonina Hałaczkiewicz - ZPOSM I i II st. nr 3 im. G. Bacewicz w Warszawie

Zofia Krzysztofik - PSM I i II st. im. T. Wrońskiego w Tomaszowie Mazowieckim

Igor Jaskrowski - PSM I i II st. w Inowrocławiu

 

wyróżnienie

Amelia Bryl - PSM I i II st. im. F. Chopina w Olsztynie

Wiktor Lewicki - PSM I st. w Lidzbarku Warmińskim

Dominika Nestorowicz - OSM I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku

Iga Ratajczak - PSM I st. nr 4 im. K. Kurpińskiego w Warszawie

Paweł Szpakiewicz - ZSM, SM I st. . im. G. Bacewicz w Gdańsku-Wrzeszczu

 

kategoria III

miejsce I

Zuzanna Konstantynowicz - PSM I i II st. im. F. Chopina w Olsztynie

Zuzanna Fromm - ZPSM w Ełku

Michał Bazanowski - SM I st. w Chełmży

 

miejsce II

Wiktoria Osińska - ZPSM nr 4  im. K. Szymanowskiego w Warszawie

 

miejsce III

Magdalena Bartoszewicz - PSM I st. im. E. Młynarskiego w Augustowie

Miłosz Gładyszewski - PSM I st. w Białymstoku

Izabela Kulińska - PSM I st. w Białymstoku

 

wyróżnienie

Alexandra Natalie Rosol - PSM I st. im. E. Młynarskiego w Augustowie

 

kategoria IV (zespoły I st.)

miejsce I

Duet: Aleksandra Żmijewska, Joanna Filipkowska - ZPSM w Ełku

 

miejsce II

Duet: Marcelina Kierejsza, Oliwia Staśkiewicz - PSM I i II st. w Suwałkach

 

kategoria V

miejsce I

Mateusz Jocz - ZSM im. F. Chopina w Gdańsku

Nikodem Wójtowicz - PSM I i II st. w Inowrocławiu

 

miejsce III

Konstancja Śmietańska - OSM II st. im. G. Bacewicz w Koszalinie

Antoni Wojciechowski - PSM I i II st. im. F. Chopina w Sochaczewie

Zuzanna Nierubca - OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie

Sara Kwiatkowska - OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu

 

Wyróżnienie

Szymon Szopa - POSM II st. im. K. Szymanowskiego w Katowicach

Dominik Gawarkiewicz - ZSM im. K. Szymanowskiego w Toruniu

Katarzyna Golla - ZSM im. A. Rubinsteina w Bydgoszczy

Helena Iglesias - ZPSM nr 4  im. K. Szymanowskiego w Warszawie

Maja Piekarska - ZPSM w Ełku

 

kategoria VI

miejsce I

Jakub Grzelachowski - ZPSM im. K. Wiłkomirskiego w Elblągu

Jakub Wyciślik - POSM II st. im. K. Szymanowskiego w Katowicach

 

miejsce II

Weronika Duchniewicz - OSM I i II st. im. F. Nowowiejskiego  w Gdańsku

Jan Łosoś - PZSM im. A. Rubinsteina w Bydgoszczy

Gabriela Zadroga - POSM II st. im. M. Karłowicza w Poznaniu

 

miejsce III

Adrianna Ciemińska - OSM II st. im. G. Bacewicz w Koszalinie

Rozalia Sobecka - OSM im. J. Kaliszewskiej w Poznaniu

Alicja Szydłowska - PSM I i II st. im. K. Szymanowskiego w Płocku

 

Wyróżnienie

Aleksandra Nowak - PZSM im. A. Rubinsteina w Bydgoszczy

Mateusz Posłuszny - POSM II st. im. K. Szymanowskiego w Katowicach

Michał Woźniak - OSM im. J. Kaliszewskiej w Poznaniu

 

kategoria VII (zespoły kameralne II st.)

miejsce I

Duet: Gabriela Jadeszko, Maja Piekarska - ZPSM w Ełku

 

Miejsce II

Kwartet: Mateusz Posłuszny, Natalia Tumasz, Emilia Ślusarczyk, Jakub Wyciślik -

POSM II st. im. K. Szymanowskiego w Katowicach

 

        

          Jury postanowiło wyróżnić także następujących akompaniatorów:

Marcin Kucharzewski

Katarzyna Barteczek

Grzegorz Pawlaszek

Marta Jaszewska

Witold Kawalec

Krystyna Rosłan

Sebastian Nawrocki

Michał Pietrzak

Piotr Grelowski

Tomasz Jocz

Aleksandra Hartman

Oleksandr Yankevich

 

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Ełku
    19-300 Ełk, ul. Armii Krajowej 21

    Nowy numer rachunku bankowego do wpłat na rzecz Rady Rodziców przy ZPSM w Ełku:

    Bank Pocztowy
    07 1320 1478 7700 0790 2000 0001
    z dopiskiem "darowizna na Radę Rodziców"

    adres e-mail Rady Rodziców: rrzpsmelk@gmail.com



    Prosimy Rodziców uczniów ZPSM o dostarczenie do sekretariatu szkoły kopii posiadanego przez dziecko orzeczenia o niepełnosprawności.


    Użyczenie instrumentu:
    „Darowizna na cele oświatowe”

    Nr 57101013970011241391340000 NBP o/o Olsztyn
  • (87) 610-36-23


Galeria zdjęć