Wiadomości

Sukcesy

Rok szkolny 2010/2011

 

Sukcesy naszych uczniów

w konkursach zewnętrznych

 

 1. Paweł Strykowski kl. IV/6 fortepianu

 nauczyciel Katarzyna Makal-Żmuda

 XIII Festiwal Pianistyczny im. Izy Garglinowicz w Olsztynie

      wyróżnienie za wykonanie utworu

      S. Majkapar - Barkarola

 

 2. Jacek Brzoznowski kl. III/PSM II st. fortepianu

         nauczyciel Katarzyna Makal-Żmuda

    XIII Festiwal Pianistyczny im. Izy Garglinowicz w Olsztynie

     wyróżnienie za wykonanie utworu

     F.Chopin-F.Liszt - Pieśń polska op. 47 "Życzenie"

 

 3. Bartłomiej Strojecki kl. IV/6 akordeon 

         nauczyciel Bogusław Rząsa

    X Festiwal Muzyki Akordeonowej w Olsztynie

     wyróżnienie "Za piękną grę".

                      

 4. Trio akordeonowe w składzie:

      Bartłomiej Strojecki, Kamil Przekop, Paulina Kucińska      

      przygotowanie Bogusław Rząsa

      X Festiwal Muzyki Akordeonowej w Olsztynie

       wyróżnienie "Za piękną grę".

 

 5. Duet fortepianowy w składzie:

      Michał Kozaczek i Dominik Szulc kl. III/6

      nauczyciel Katarzyna Makal-Żmuda

      II Międzynarodowy Konkurs Duetów Fortepianowych w Ełku

      III miejsce

 

  6. Duet fortepianowy w składzie:

       Katarzyna Borkowska i Demetrio Di Stefano kl. III/6

       nauczyciel Agnieszka Zadroga

       II Międzynarodowy Konkurs Duetów Fortepianowych w Ełku

       wyróżnienie

 

  7. Michał Kozaczek kl. III/6

       nauczyciel kształcenia słuchu Elżbieta Sobolewska

       Regionalny Konkurs z Kształcenia Słuchu klas III/6 w Olsztynie

       II wyróżnienie

 

  8. Agata Zięba kl. II/6 fortepian

       nauczyciel Barbara Moruszewicz

       II Białostocki festiwal Pianistyczny Sióstr Frankiewicz

       laureat gr. I

 

  9. Wiktoria Górska  kl. III/4 saksofon

       nauczyciel Kamil Skorupski

       XIII Makroregionalne Przesłuchania Instrumentów Dętych w Olecku

       wyróżnienie w kat. III

 

  10. Sara Dmochowska kl. IV/6 wiolonczela

         nauczyciel Monika Łukawska

         XIII Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowy w Malborku

         III miejsce

 

  11. Szymon Augustynowicz kl. IV/6 skrzypce

         nauczyciel Agnieszka Fromm

         VIII Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Skrzypiec Szkół Muzycznych I stopnia w Grajewie

         wyróżnienie w kat. II

 

  12. Michał Zadroga kl. VI/6 akordeon

      nauczyciel audycji muzycznych Małgorzata Michałowska

     VI Regionalny Konkurs Wiedzy o Muzyce "Życie i twórczość Ignacego Jana Paderewskiego" w   Ełku

      II miejsce

 

   13. Magdalena Skowysz kl. VI/6 skrzypce

       nauczyciel audycji muzycznych Małgorzata Michałowska

     VI Regionalny Konkurs Wiedzy o Muzyce "Życie i twórczość Ignacego Jana Paderewskiego" w Ełku 

        III miejsce

 

  14. Gabriela Zadroga kl. VI/6 wiolonczela

      nauczyciel audycji muzycznych Małgorzata Michałowska

     VI Regionalny Konkurs Wiedzy o Muzyce "Życie i twórczość Ignacego Jana Paderewskiego" w Ełku 

      V miejsce

 

  10. Duet wiolonczelowy w składzie:

       Sara Dmochowska kl. IV/6 i Gabriela Zadroga kl. VI/6        

        nauczyciel Monika Łukawska

        IV Ogólnopolski Konkurs Duetów Smyczkowych w Kętrzynie

         I miejsce 

 

   11. Paweł Sparzak kl. II/4

      nauczyciel kształcenia słuchu Agnieszka Zadroga

      IX Makroregionalny Konkurs z Kształcenia Słuchu dla uczniów klas IV/6 i II-III/4 w Suwałkach

      wyróżnienie

 

  12Paweł Strykowski kl. IV/6 fortepianu

 nauczyciel Katarzyna Makal-Żmuda

 X Regionalne Spotkania Pianistyczne o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Iławy 

  wyróżnienie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Ełku
    19-300 Ełk, ul. Armii Krajowej 21

    Nowy numer rachunku bankowego do wpłat na rzecz Rady Rodziców przy ZPSM w Ełku:

    Bank Pocztowy
    07 1320 1478 7700 0790 2000 0001
    z dopiskiem "darowizna na Radę Rodziców"

    adres e-mail Rady Rodziców: rrzpsmelk@gmail.com



    Prosimy Rodziców uczniów ZPSM o dostarczenie do sekretariatu szkoły kopii posiadanego przez dziecko orzeczenia o niepełnosprawności.


    Użyczenie instrumentu:
    „Darowizna na cele oświatowe”

    Nr 57101013970011241391340000 NBP o/o Olsztyn
  • (87) 610-36-23


Galeria zdjęć