Wiadomości

Sukcesy

Rok szkolny 2011/2012

 

Nasze sukcesy

rok szkolny 2011/2012

·  Aleksandra Jonik kl. II/6 gitara

 IV Regionalny Konkurs Gitarowy w Olsztynie- II miejsce

nauczyciel Wojciech Popielarz

·  Karol Korolczuk kl. I/6 akordeon

IV Regionalne Konfrontacje Akordeonowe w Grajewie – I miejsce

Nauczyciel Mirosław Jaroszuk

·  Bartłomiej Strojecki kl. V/6 akordeon

IV Regionalne Konfrontacje Akordeonowe w Grajewie – II miejsce

Nauczyciel Bogusław Rząsa

·  Bartłomiej Strojecki kl. V/6 akordeon

XII Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy Muzyki Rozrywkowej

i Popularnej w Giżycku – III miejsce

Nauczyciel Bogusław Rząsa

·  Trio akordeonowe w składzie: Piotr Burakiewicz, Kamil Przekop, Bartłomiej Strojecki

XII Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy Muzyki Rozrywkowej

i Popularnej w Giżycku – III miejsce

Nauczyciel Bogusław Rząsa

· Angelika Zapilaj kl. III/6

Konkurs z Kształcenia Słuchu dla klas III/6 w Olsztynie – II miejsce

Nauczyciel Małgorzata Michałowska

·  Zespół kameralny w składzie: Urszula Skutnik, Natalia Charkiewicz (gitara), Rafał Wróblewski (flet)

III Otwarty Dziecięcy i Młodzieżowy Konkurs Gitarowy Muzyki Rosyjskiej Kaliningrad 2012

Przygotowanie zespołu Wojciech Popielarz, Ryszard Jasionowski

· Urszula Skutnik gitara kl. III/4

III Otwarty Dziecięcy i Młodzieżowy Konkurs Gitarowy Muzyki Rosyjskiej Kaliningrad 2012 - wyróżnienie

Nauczyciel Wojciech Popielarz

 

·      Zuzanna Fromm kl. I/6

IV Ogólnopolskie Spotkania Młodych Wiolonczelistów Ełk – I miejsce w kategorii I

Nauczyciel Monika Łukawska

·      Sara Dmochowska kl. V/6

IV Ogólnopolskie Spotkania Młodych Wiolonczelistów Ełk – I miejsce w kategorii V

Nauczyciel Monika Łukawska

·      Trio wiolonczelowe w składzie: Aleksandra Słyż, Urszula Markowska, Gabriela Zadroga

IV Ogólnopolskie Spotkania Młodych Wiolonczelistów Ełk – I miejsce w kategorii VII

Nauczyciel Monika Łukawska

·      Urszula Markowska kl. II/PSM II st.

IV Ogólnopolskie Spotkania Młodych Wiolonczelistów Ełk – III miejsce w kategorii V

Nauczyciel Monika Łukawska

·      Gabriela Zadroga kl. I/PSM II st.

IV Ogólnopolskie Spotkania Młodych Wiolonczelistów Ełk – III miejsce w kategorii V

Nauczyciel Monika Łukawska

 

·      Aleksandra Słyż kl. IV/PSM II st.

IV Ogólnopolskie Spotkania Młodych Wiolonczelistów Ełk – III miejsce w kategorii V

Nauczyciel Monika Łukawska

 

Tomasz Ruchlewicz kl. II/4

XIV Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowy w Malborku – III miejsce

Nauczyciel Krzysztof Sokołowski

 

  • Szymon Szarzyński kl. I PSM II st.

XIV Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowy w Malborku – wyróżnienie

Nauczyciel Krzysztof Sokołowski

 

  • Szymon Augustynowicz kl. V/6

VIII Warmińsko-Mazurski Festiwal  Młodego Skrzypka w Olsztynie - III miejsce

      Nauczyciel Agnieszka Fromm

 

 

  • Filip Baklarz kl. IV/6

I Międzynarodowy  Konkurs-Festiwal Młodego Pianisty „Terra musica”  w Druskiennikach/Litwa  - II miejsce

      Nauczyciel Elżbieta Lickiewicz

 

  • Kacper Kasprzak kl. VI/6

I Międzynarodowy  Konkurs-Festiwal Młodego Pianisty „Terra musica”  w Druskiennikach/Litwa  - III miejsce

      Nauczyciel Agnieszka Zadroga

 

* Angelika Zapilaj, Agata Zięba, Kaja Kraszewska kl. III/6

VI Makroregionalny Turniej Solfeżowy dla uczniów klas III/6 PSM I st. w Suwałkach  - II miejsce

      Nauczyciel Małgorzata Michałowska

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Ełku
    19-300 Ełk, ul. Armii Krajowej 21

    Nowy numer rachunku bankowego do wpłat na rzecz Rady Rodziców przy ZPSM w Ełku:

    Bank Pocztowy
    07 1320 1478 7700 0790 2000 0001
    z dopiskiem "darowizna na Radę Rodziców"

    adres e-mail Rady Rodziców: rrzpsmelk@gmail.com



    Prosimy Rodziców uczniów ZPSM o dostarczenie do sekretariatu szkoły kopii posiadanego przez dziecko orzeczenia o niepełnosprawności.


    Użyczenie instrumentu:
    „Darowizna na cele oświatowe”

    Nr 57101013970011241391340000 NBP o/o Olsztyn
  • (87) 610-36-23


Galeria zdjęć