Wiadomości

Sukcesy

Rok szkolny 2012/2013

- Szymon Augustynowicz kl. VI/6

otrzymał wyróżnienie na Konkursie dla Uczniów Klas Skrzypiec Szkół Muzycznych I i II stopnia  w Toruniu

nauczyciel Agnieszka Fromm

 

- Szymon Augustynowicz kl. VI/6

otrzymał II miejsce  na IX Konkursie Skrzypcowym w Grajewie

nauczyciel Agnieszka Fromm

 

- Filip Luberecki kl. I/6

 otrzymał I miejsce w grupie I

 w II Szkolnym Konkursie Muzyki Gitarowej w Ełku

 nauczyciel Sławomir Borak

 

- Oliwier Kuprel kl. IV/6

 otrzymał II miejsce w grupie II

 w II Szkolnym Konkursie Muzyki Gitarowej w Ełku

nauczyciel Wojciech Popielarz

 

- Milena Sabasińska  kl. IV/6

 otrzymała wyróżnienie w grupie II

 w II Szkolnym Konkursie Muzyki Gitarowej w Ełku

 nauczyciel Sławomir Borak

 

- Jakub Więcko kl. III/6

 otrzymał wyróżnienie w grupie II

 w II Szkolnym Konkursie Muzyki Gitarowej w Ełku

 nauczyciel Wojciech Popielarz

 

- Natalia Sawicka kl. V/6

 otrzymała I miejsce w grupie III

 w II Szkolnym Konkursie Muzyki Gitarowej w Ełku

 nauczyciel Wojciech Popielarz

 

- Urszula Skutnik kl. IV/4

 otrzymała II miejsce w grupie III

 w II Szkolnym Konkursie Muzyki Gitarowej w Ełku

 nauczyciel Wojciech Popielarz

 

- Natalia Charkiewicz kl. VI/6

 otrzymała III miejsce w grupie III

 w II Szkolnym Konkursie Muzyki Gitarowej w Ełku

 nauczyciel Wojciech Popielarz

 

- Szymon Gutowski kl. IV/4

 otrzymał wyróżnienie w grupie III

 w II Szkolnym Konkursie Muzyki Gitarowej w Ełku

 nauczyciel Wojciech Popielarz

 

- Jakub Gudowski kl. IV/4

 otrzymał  wyróżnienie w grupie III

 w II Szkolnym Konkursie Muzyki Gitarowej w Ełku

 nauczyciel Wojciech Popielarz

 

- Trio „Fresco” w składzie

Natalia Sawicka, Urszula Skutnik, Natalia Charkiewicz

 otrzymało I miejsce w grupie IV oraz  nagrodę główną GRAND PRIX

 w II Szkolnym Konkursie Muzyki Gitarowej w Ełku

 nauczyciel Wojciech Popielarz

 

- Duet  w składzie

Urszula Skutnik, Natalia Charkiewicz

 otrzymało III miejsce w grupie IV

 w II Szkolnym Konkursie Muzyki Gitarowej w Ełku

 nauczyciel Wojciech Popielarz

 

- Duet  w składzie

Aleksandra Szawrycka, Jakub Siemieniewicz

 otrzymał wyróżnienie w grupie IV

 w II Szkolnym Konkursie Muzyki Gitarowej w Ełku

 nauczyciel Wojciech Popielarz

 

- Kwartet  w składzie

Natalia Charkiewicz, Oliwer Kuprel, Jakub Gudowski, Szymon Gutowski

 otrzymał wyróżnienie w grupie IV

 w II Szkolnym Konkursie Muzyki Gitarowej w Ełku

 nauczyciel Wojciech Popielarz

 

- Katarzyna Borkowska, Filp Baklarz kl. V/6 - trzymali III miejsce w grupie II

  na III Międzynarodowym Konkursie Duetów Fortepianowych w Ełku

  nauczyciel Elżbieta Lickiewicz

 nauczyciel Agnieszka Zadroga

 

- Kacper Łukawski kl. II/6, Jan Piekarski kl.III/6- otrzymali III miejsce w grupie I

  na III Międzynarodowym Konkursie Duetów Fortepianowych w Ełku

  nauczyciel Katarzyna Makal-Żmuda

 

- Wiktoria Bagińska – kl. II/6 otrzymała tytuł laureata w grupie I

w XII Regionalnym Konkursie Piosenki Dziecięcej w Olsztynie

 nauczyciel Elżbieta Sobolewska

 

- Magdalena Kruszewska – kl. II/6 otrzymała tytuł laureata w grupie I

  w XII Regionalnym Konkursie Piosenki Dziecięcej w Olsztynie

  nauczyciel Elżbieta Sobolewska

 

- Julia Kruszewska – kl. VI/6 otrzymała tytuł laureata w grupie III

  w XII Regionalnym Konkursie Piosenki Dziecięcej w Olsztynie

  nauczyciel Elżbieta Sobolewska

 

- Karolina Kuczyńska – kl. II/6

  otrzymała wyróżnienie w kategorii III w III Festiwalu Pianistycznym im. Sióstr Frankiewicz w Białymstoku

  nauczyciel Elżbieta Lickiewicz

 

 - Filip Baklarz – kl. V/6

   otrzymał dyplom laureata w grupie II w III Festiwalu Pianistycznym im. Sióstr Frankiewicz w Białymstoku

   nauczyciel Elżbieta Lickiewicz

 

 - Julia Mazur – kl. III/6

   otrzymała dyplom laureata w grupie I  w III Festiwalu Pianistycznym im. Sióstr Frankiewicz w Białymstoku

   nauczyciel Barbara Moruszewicz

 

- Trio gitarowe w składzie: Urszula Skutnik, Natalia Charkiewicz,    Natalia Sawicka otrzymało III miejsce w konkursie    odbywającym się w ramach  IX Spotkań Metodycznych Gitarzystów w Gdańsku

  przygotowanie Wojciech Popielarz

 

-  Karol Korolczuk kl. II akordeon otrzymał II nagrodę w kategorii I

  w XIII Grudziądzkim Konkursie Akordeonowym w Grudziądzu

  nauczyciel Mirosław Jaroszuk

 

 - Karol Korolczuk kl. II akordeon otrzymał wyróżnienie w kategorii solistów

 w XIII Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym Muzyki Rozrywkowej i Popularnej CONCERTINA 2013 w Giżycku

 nauczyciel Mirosław Jaroszuk

 

 - Trio akordeonowe w składzie: Bartłomiej Strojecki, Kamil Przekop, Piotr Burakiewicz otrzymało wyróżnienie w kategorii B zespołów

 w XIII Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym Muzyki Rozrywkowej i Popularnej CONCERTINA 2013 w Giżycku

 nauczyciel Bogusław Rząsa

 

- Bartłomiej Strojecki kl. VI akordeon otrzymał wyróżnienie w kategorii solistów w XIII Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym        Muzyki Rozrywkowej i Popularnej CONCERTINA 2013 w Giżycku

 nauczyciel Bogusław Rząsa

 

- Angelika Zapilaj kl. IV fortepian - otrzymała II miejsce

 

  w VII Regionalnym Turnieju Wiedzy o Muzyce "Życie i twórczość Witolda Lutosławskiego"

  nauczyciel Małgorzata Michałowska

 

  - Agata Zięba kl. IV fortepian - otrzymała VI miejsce

  w VII Regionalnym Turnieju Wiedzy o Muzyce "Życie i twórczość Witolda Lutosławskiego"

  nauczyciel Małgorzata Michałowska

 

- Trio wiolonczelowe w składzie: Aleksandra Słyż, Urszula Markowska, Gabriela Zadroga

   otrzymało III nagrodę w XI Makroregionalnych Spotkaniach Zespołów Kameralnych w Gdańsku

   przygotowanie zespołu Monika Łukawska

 

 - Kacper Łukawski kl. II  fortepian - otrzymał dyplom laureata z wyróżnieniem I stopnia

  w XV Festiwalu Pianistycznego im. Izy Garglinowicz w Olsztynie

   nauczyciel Katarzyna Makal-Żmuda

 

 - Paweł Strykowski kl. VI fortepian - otrzymał dyplom laureata z wyróżnieniem I stopnia 

   w XV Festiwalu Pianistycznego im. Izy Garglinowicz w Olsztynie

   nauczyciel Katarzyna Makal-Żmuda

 

 - Angelika Zapilaj kl. IV fortepian - otrzymała dyplom laureata z wyróżnieniem II stopnia

  w XV Festiwalu Pianistycznego im. Izy Garglinowicz w Olsztynie

  nauczyciel Barbara Moruszewicz

 

- Piotr Burakiewicz kl. V PSM II st. akordeon

  otrzymał wyróżnienie w  XXXVII Olimpiadzie Artystycznej w dziedzinie muzyki

  przygotowanie Jolanta Werner

 

- Trio gitarowe w składzie: Natalia Luberecka, Natalia Sawicka, Urszula Skutnik otrzymało wyróżnienie

  w Ogólnopolskich Przesłuchaniach Makroregionalnych CEA w Warszawie

 przygotowanie zespołu Wojciech Popielarz

 

 - Zuzanna Fromm kl. II wiolonczela otrzymała I miejsce

 w V Sochaczewskim Konkursie Młodego Wiolonczelisty

 nauczyciel Monika Łukawska

 

- Karol Korolczuk kl. II akordeon - otrzymał wyróżnienie

   w XIX Mławskim Festiwalu Akordeonowym

 nauczyciel Mirosław Jaroszuk

 

- Katarzyna Borkowska kl. V - otrzymała tytuł "Mistrza Czytania a vista"

  w Konkursie Czytania a vista dla klas V fortepianu

  nauczyciel Agnieszka Zadroga

 

- Emilia Łowczyk  kl. V - otrzymała tytuł "Wicemistrza Czytania a vista"

  w Konkursie Czytania a vista dla klas V fortepianu

  nauczyciel Dorota Świrydowicz

 

- Filip Baklarz  kl. V - otrzymał tytuł "Wicemistrza Czytania a vista"

  w Konkursie Czytania a vista dla klas V fortepianu

  nauczyciel Elżbieta Lickiewicz

 

Paweł Strykowski kl. VI otrzymał wyróżnienie

  w Szkolnym Konkursie Gam dla klas Szóstych Fortepianu

  nauczyciel Katarzyna Makal-Żmuda

 

- Mateusz Szumski kl. VI otrzymał wyróżnienie

  w Szkolnym Konkursie Gam dla klas Szóstych Fortepianu

  nauczyciel Katarzyna Makal-Żmuda

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Ełku
    19-300 Ełk, ul. Armii Krajowej 21

    Nowy numer rachunku bankowego do wpłat na rzecz Rady Rodziców przy ZPSM w Ełku:

    Bank Pocztowy
    07 1320 1478 7700 0790 2000 0001
    z dopiskiem "darowizna na Radę Rodziców"

    adres e-mail Rady Rodziców: rrzpsmelk@gmail.com



    Prosimy Rodziców uczniów ZPSM o dostarczenie do sekretariatu szkoły kopii posiadanego przez dziecko orzeczenia o niepełnosprawności.


    Użyczenie instrumentu:
    „Darowizna na cele oświatowe”

    Nr 57101013970011241391340000 NBP o/o Olsztyn
  • (87) 610-36-23


Galeria zdjęć