Wiadomości

Sukcesy

Rok szkolny 2016/2017

Sukcesy naszych uczniów w konkursach zewnętrznych

 

Jakub Łukawski kl. II/6 

otrzymał I miejsce w kategorii Baby

na I Międzynarodowym Konkursie  Akordeonowym w Solcu Kujawskim

Nauczyciel - Bogusław Rząsa

***************************************************************

Jan Karol Fromm kl. IV/6 

otrzymał II miejsce w kategorii II

na I Międzynarodowym Konkursie  Akordeonowym w Solcu Kujawskim

Nauczyciel - Bogusław Rząsa

***************************************************************

Jakub Siemieniewicz kl. V/6

otrzymał III miejsce w grupie I A 

poziom dziecięcy - soliści

  na  Tczewskim Festiwalu Gitarowym -

II Międzynarodowym Konkursie Gitarowym

Nauczyciel - Wojciech Popielarz

***************************************************************

Kwartet Gitarowy FRESCO

Natalia Sawicka, Natalia Charkiewicz,

Aleksandra OszmianDominik Taźbirek

otrzymał  III miejsce w grupie IIB

poziom młodzieżowy - zespoły kameralne

  na  Tczewskim Festiwalu Gitarowym-

II Międzynarodowym Konkursie Gitarowym

Nauczyciel - Wojciech Popielarz

 

***************************************************************

Aleksandra Oszmian kl. IV/4

otrzymała wyróżnienie w grupie IIA - poziom młodzieżowy - soliści

                 na  Tczewskim Festiwalu Gitarowym -

II Międzynarodowym Konkursie Gitarowym

Nauczyciel - Wojciech Popielarz

 

***************************************************************

Duet fortepianowy w składzie:

Angelika Zapilaj kl. I/II st., Julia Mazur kl. I/II st.

otrzymał  III miejsce w kategorii II

na V Międzynarodowym Konkursie Duetów Fortepianowych w Ełku

Przygotowanie- Barbara Moruszewicz

 

***************************************************************

Duet fortepianowy w składzie:

Hanna Żmuda kl. IV/6, Jakub Przyborowski kl. III/6

otrzymał  III miejsce w grupie I

na V Międzynarodowym Konkursie Duetów Fortepianowych w Ełku

Przygotowanie- Katarzyna Makal-Żmuda

 

***************************************************************

Duet fortepianowy w składzie:

Maja Mieczkowska kl. II/6, Sara Wiśniewska kl. II/6

otrzymał  wyróżnienie w grupie I

na V Międzynarodowym Konkursie Duetów Fortepianowych w Ełku

Przygotowanie- Dorota Świrydowicz

 

***************************************************************

Milena Święcicka kl. IV/6

otrzymała dyplom laureata

na XV Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Olsztynie

Nauczyciel - Elżbieta Sobolewska

***************************************************************

Zuzanna Fromm kl. VI/6

otrzymała I miejsce 

na XIX Konkursie Wiolonczelowo-Kontrabasowym w Malborku

Nauczyciel - Monika Łukawska

Akompaniament - Piotr Wilk

***************************************************************

Joanna Filipkowska kl.IV/6

otrzymała III miejsce 

na XIX Konkursie Wiolonczelowo-Kontrabasowym w Malborku

Nauczyciel - Monika Łukawska

Akompaniament - Piotr Wilk

***************************************************************

Aleksandra Żmijewska kl.III/6

otrzymała wyróżnienie

na XIX Konkursie Wiolonczelowo-Kontrabasowym w Malborku

Nauczyciel - Monika Łukawska

Akompaniament - Andrzej Giermakowski

***************************************************************

Jan Karol Fromm kl. IV/6 

otrzymał I miejsce w kategorii II

na Międzynarodowym Konkursie  Akordeonowym - Ostrava 2017

w Ostrawie (Czechy)

Nauczyciel - Bogusław Rząsa

***************************************************************

Wiktoria Górska  kl. V/II st.

otrzymała wyróżnienie w grupie III - saksofon

na XX Festiwalu Instrumentów Dętych  w Białej Podlaskiej

Nauczyciel - Kamil Skorupski

Akompaniament - Piotr Wilk

***************************************************************

Duet saksofonowy w składzie: Wiktoria Górska i Kamil Maciorowski

otrzymał II miejsce w kategorii II - zespoły

na XX Festiwalu Instrumentów Dętych  w Białej Podlaskiej

Nauczyciel - Kamil Skorupski

***************************************************************

Anna Filipkowska kl. III/6

otrzymała III miejsce w grupie I - klarnety

na XX Festiwalu Instrumentów Dętych  w Białej Podlaskiej

Nauczyciel - Marcin Łukawski

Akompaniament - Andrzej Giermakowski

***************************************************************

Joanna Filipkowska kl.IV/6

otrzymała I miejsce w grupie II

na XII Forum Młodych Wiolonczelistów w Gdańsku

Nauczyciel - Monika Łukawska

Akompaniament - Piotr Wilk

***************************************************************

Zuzanna Fromm kl. VI/6

otrzymała III miejsce w grupie III

na XII Forum Młodych Wiolonczelistów w Gdańsku

Nauczyciel - Monika Łukawska

Akompaniament - Piotr Wilk

***************************************************************

Gabriela Kulbacka kl.III/6

otrzymała dyplom SUPER ARTYSTY

na I Regionalnych Potyczkach na Skrzypcowe Smyczki w Ełku

Nauczyciel – Agnieszka Fromm

Akompaniament – Marta Antkowiak

***************************************************************

Hanna Żmuda kl. IV/6

otrzymała  dyplom laureata  w grupie II

na V Festiwalu Pianistycznym im. Sióstr Frankiewicz w Białymstoku

Nauczyciel - Katarzyna Makal-Żmuda

***************************************************************

Natalia Sawicka  kl III/II st. 

otrzymała III miejsce w grupie III

                 na  V  Międzyszkolnych Spotkaniach Gitarzystów w Ełku

Nauczyciel - Wojciech Popielarz

***************************************************************

 Dominik Taźbirek   kl II/II st. 

otrzymał II miejsce w grupie III

                 na  V  Międzyszkolnych Spotkaniach Gitarzystów w Ełku

Nauczyciel - Wojciech Popielarz

***************************************************************

Lutkiewicz Wiktoria  kl. III/4

otrzymała wyróżnienie w grupie II

                 na  V  Międzyszkolnych Spotkaniach Gitarzystów w Ełku

Nauczyciel - Agata Świderska

***************************************************************

Aleksandra Oszmian kl. IV/4

otrzymała II miejsce w grupie II

                 na  V  Międzyszkolnych Spotkaniach Gitarzystów w Ełku

Nauczyciel - Wojciech Popielarz

***************************************************************

Jakub Siemieniewicz  kl V/6

otrzymał II miejsce w grupie II

                 na  V  Międzyszkolnych Spotkaniach Gitarzystów w Ełku

Nauczyciel - Wojciech Popielarz

***************************************************************

Luberecki Filip kl.II/4

otrzymał III miejsce w grupie I

                 na  V  Międzyszkolnych Spotkaniach Gitarzystów w Ełku

Nauczyciel - Agata Świderska

***************************************************************

Jakub Wilczewski kl I/4

otrzymał II miejsce w grupie I

                 na  V  Międzyszkolnych Spotkaniach Gitarzystów w Ełku

Nauczyciel - Wojciech Popielarz

***************************************************************

Jan Karol Fromm kl. IV/6 

otrzymał wyróżnienie w grupie II

na XV  Grudziądzkim Konkursie Akordeonowym

Nauczyciel - Bogusław Rząsa

***************************************************************

Kacper Łukawski kl. VI/6

otrzymał wyróżnienie w grupie II

na II Ogólnopolskim Konkursie Młodych Pianistów im. Janiny Kraśko

w Suwałkach

Nauczyciel - Piotr Wilk

***************************************************************

Maja Piekarska kl. III/II st.

otrzymała wyróżnienie w grupie I

na I Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Smyczkowych

w Elblągu 

Nauczyciel - Monika Łukawska

Akompaniament - Piotr Wilk

***************************************************************

Maja Piekarska kl. III/II st.

otrzymała wyróżnienie za wykonanie utworu polskiego kompozytora

na I Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Smyczkowych

w Elblągu 

Nauczyciel - Monika Łukawska

Akompaniament - Piotr Wilk

***************************************************************

Duet klarnetowy w składzie: Gabriela Wądołowska, Anna Filipkowska

otrzymał II miejsce na

XVI Makroregionalnych Przesłuchaniach Instrumentów Dętych szkół muzycznch I stopnia w Olecku

Nauczyciel - Marcin Łukawski

***************************************************************

Filipkowska Anna kl. III/6

otrzymała wyróżnienie w kat. I A na 

XVI Makroregionalnych Przesłuchaniach Instrumentów Dętych szkół muzycznch I stopnia w Olecku

Nauczyciel - Marcin Łukawski

Akompaniament - Andrzej Giermakowski

***************************************************************

Szkolna Orkiestra Dęta 

pod dyrekcją Grzegorza Karpowicza 

otrzymała II miejsce w kat. B 

w I Międzynarodowym Festiwalu Szkolnych Zespołów Orkiestrowych

w Olecku

***************************************************************

Szkolna Orkiestra Smyczkowa PSM II st. 

pod dyrekcją Moniki Łukawskiej

otrzymała III miejsce w kat. B 

w I Międzynarodowym Festiwalu Szkolnych Zespołów Orkiestrowych

w Olecku

***************************************************************

Augustynowicz Szymon kl.IV/II st. 

otrzymał  I miejsce 

na III Międzyszkolnym Festiwalu Dwudźwięków Skrzypcowych

w Białymstoku

Nauczyciel – Agnieszka Fromm

***************************************************************

Oskar Pastor kl. I/II st.

otrzymał  I miejsce w grupie I

w Ponadwojewódzkim Konkursie z Kształcenia Słuchu dla Uczniów

Szkół Muzycznych II stopnia w Olsztynie

Nauczyciel - Pamela Sinicka

***************************************************************

Uczniowie, którzy otrzymali wyróżnienia

na

Regionalnych Przesłuchaniach Centrum Edukacji Artystycznej

 

Jan Karol Fromm kl. IV/6 - akordeon

Nauczyciel - Bogusław Rząsa

 

Joanna Filipkowska kl. IV/6 - wiolonczela

Nauczyciel - Monika Łukawska

Akompaniament – Piotr Wilk

 

Jakub Siemieniewicz kl. V/6 - gitara

Nauczyciel - Wojciech Popielarz

 

Katarzyna Szkatuła kl. III/4 - flet

Nauczyciel - Ryszard Jasionowski

Akompaniament – Ewa Chomicz-Wysocka

***************************************************************

Kamil Przekop kl. VI/II st.

otrzymał stypendium artystyczne Prezydenta Miasta Ełku

***************************************************************

Jan Karol Fromm kl. IV/6

otrzymał  wyróżnienie w kat. I

na 24. Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Akordeonowej

w Przemyślu

Nauczyciel – Bogusław Rząsa

***************************************************************

Taźbirek Dominik kl. II/II st.

otrzymał brązowy medal- III miejsce

na XI Międzynarodowym Konkursie Muzyki Gitarowej

w Caceres w Hiszpanii 

Nauczyciel – Wojciech Popielarz

***************************************************************

Siemieniewicz Jakub kl. V/6

otrzymał IV miejsce

na XI Międzynarodowym Konkursie Muzyki Gitarowej

w Caceres w Hiszpanii 

Nauczyciel – Wojciech Popielarz

***************************************************************

Augustynowicz Szymon kl.IV/II st. 

otrzymał wyróżnienie

na II Konfrontacjach Skrzypcowych w Gdyni

Nauczyciel – Agnieszka Fromm

Akompaniament – Marta Antkowiak

***************************************************************

Rogińska Aniela kl. II/4

otrzymała  wyróżnienie I stopnia

na VI Regionalnym Konkursie „Muzyk Pierwsza Klasa” w Olsztynku

Nauczyciel – Ryszard Jasionowski

Akompaniament – Ewa Chomicz-Wysocka

***************************************************************

Wądołowska Gabriela kl.IV/6

otrzymała  złoto

na I Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych w Białymstoku

Nauczyciel - Marcin Łukawski

Akompaniament - Andrzej Giermakowski

***************************************************************

Filipkowska Anna kl.III/6

otrzymała  srebro w kategorii B

na I Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych w Białymstoku

Nauczyciel - Marcin Łukawski

Akompaniament - Andrzej Giermakowski

***************************************************************

Filipkowska Marta kl. II/6

otrzymała  III miejsce

na II Ogólnopolskim Konkursie "I pierwszak może być mistrzem"

w Warszawie

Nauczyciel - Agnieszka Fromm

Akompaniament - Marta Antkowiak

***************************************************************

Karolczuk Weronika kl. III/II st.

otrzymała wyróżnienie w grupie młodszej

w XIII Białostockim Festiwalu Młodych Organistów

Nauczyciel - Ewa Wołczek

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Ełku
    19-300 Ełk, ul. Armii Krajowej 21

    Nowy numer rachunku bankowego do wpłat na rzecz Rady Rodziców przy ZPSM w Ełku:

    Bank Pocztowy
    07 1320 1478 7700 0790 2000 0001
    z dopiskiem "darowizna na Radę Rodziców"

    adres e-mail Rady Rodziców: rrzpsmelk@gmail.com



    Prosimy Rodziców uczniów ZPSM o dostarczenie do sekretariatu szkoły kopii posiadanego przez dziecko orzeczenia o niepełnosprawności.


    Użyczenie instrumentu:
    „Darowizna na cele oświatowe”

    Nr 57101013970011241391340000 NBP o/o Olsztyn
  • (87) 610-36-23


Galeria zdjęć