Wiadomości

Sukcesy

Rok szkolny 2007/2008

 

VII Regionalne Spotkania Pianistyczne o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Iławy

III miejsce Weronika Pniewska kl. IV c/6

Przygotowanie Katarzyna Makal-Żmuda

 

XXXIII Konkurs Młodego Muzyka Szczecinek 2008

Wyróżnienie Ewa Grad kl. II c/4

Akompaniament Maria Terlecka

PrzygotowanieMarcin Łukawski

 

Makroregionalny Konkurs Akordeonowy w Olecku

I miejsce  kat. do lat 12 Kamil Dmochowski kl. V

III miejsce kat. do lat 10 Delfina Pacholska kl. II C 6

Przygotowanie Mirosław Jaroszuk

Wyróżnienie kat. zespoły szkół I st. otrzymało trio akordeonowe w składzie : Kamil Dmochowski, Iwona Zapaśnik, Piotr Burakiewicz

Przygotowanie zespołuBogusław Rząsa

 

II Regionalne Spotkania Młodych Wiolonczelistów - Ełk 2008

II miejsce kat I Sara Dmochowska kl. I

III miejsce kat. IIGabriela Zadroga kl. III oraz nagroda specjalna za wykonanie utworu kompozytora polskiego

II miejsce kat. III Aleksandra Słyż kl. VI

II miejsce  kat. II Urszula Markowska kl. V

II miejsce kat. IV duet wiolonczelowy :Anna Zawistowska i Daniel Szulc

Wyróżnienie za akompaniament Katarzyna Makal-Żmuda

Przygotowanie uczniów  Monika Łukawska

 

I Konkurs Pianistyczny – Augustów 2008

IV miejsce oraz List Gratulacyjny Wojewody Podlaskiego

Magdalena Laskowska kl. IV

PrzygotowanieKatarzyna Makal- Żmuda

Dyplom za wykonanie utworu F.Rybickiego – „Taniec rosyjski”

Maciej Zadroga kl. IV

PrzygotowanieDorota Świrydowicz

 

Szkolny Konkurs Pianistyczny dla klas trzecich

I miejsce Danuta Stępińska 

PrzygotowanieKatarzyna Makal-Żmuda

II miejsce Tymoteusz Ławrukajtis

PrzygotowanieAgnieszka Zadroga

III miejsce Zuzanna Grochowska

PrzygotowanieDorota Świrydowicz

Wyróżnienie Emilia Marciniak

PrzygotowanieDorota Świrydowicz

 

VIII Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy Muzyki Popularnej i Rozrywkowej – Giżycko

III miejsce zajęło Trio w składzie:

Kamil Dmochowski, Iwona Zapaśnik, Piotr Burakiewicz

Przygotowanie Bogusław Rząsa

 

VI Regionalne Przesłuchania Gitarowe Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia – Zambrów

Wyróżnienie otrzymało Trio w składzie:

Grzegorz Kuryłowicz, Adam Pietkiewicz, Paweł Bałdyga

Przygotowanie Wojciech Popielarz

 

Szkolny Konkurs Interwałowy dla klas III c .6 i II c. 4

I miejsce Katarzyna Milewska kl. III

II miejsce Emilia Marciniak kl. III

III miejsce Karolina Kulik kl. III

Przygotowanie Elżbieta Sobolewska

III miejsce Patryk Roszkowski kl. II

Przygotowanie Agnieszka Zadroga

 

Szkolny Konkurs Gam klas VI Fortepianu

Laureatką została Zuzanna Hirsztritt

Przygotowanie Elżbieta Lickiewicz

 

XVI Mławski Festiwal Akordeonowy „Od solisty do orkiestry”

Wyróżnienie otrzymał Kamil Dmochowski kl. V

Przygotowanie Mirosław Jaroszuk

 

Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny "Concours Musical de France" - eliminacje w Krakowie
I miejsce Paulina Płatek
Przygotowanie Katarzyna Makal-Żmuda

 

Regionalne Przesłuchania Zespołów Kameralnych

Dyplom za wyróżniające przygotowanie zespołu dla p. Moniki Łukawskiej

Trio w składzie:

Jakub Szulc – skrzypce

Daniel Szulc – wiolonczela

Karolina Nosel – fortepian

 

Konkurs „Polska Opera Narodowa” na przykładzie oper Stanisława Moniuszki „Halka” i „Straszny Dwór”

Wyróżnienia Katarzyna Wiśniewska, Żaneta Rydzewska kl. IV/4

PrzygotowanieMałgorzata Michałowska

 

X Festiwal Pianistyczny im. Izy Garglinowicz Szkół Muzycznych Regionu Warmii i Mazur

Szczególne wyróżnienie za piękną grę otrzymała Katarzyna Grabek kl. II

PrzygotowanieKatarzyna Makal-Żmuda

 

II Grajewskie Konsultacje Akordeonowe 

III miejsce Delfina Pacholska kl. II kat. klas młodszych

II miejsce Kamil Dmochowski kl. V kat. klas starszych

PrzygotowanieMirosław Jaroszuk

 

I Międzyszkolny Konkurs Duetów w Grajewie

III miejsce Żaneta Rydzewska klarnet i Kamil Dmochowski akordeon

PrzygotowanieMirosław Jaroszuk

 

Najwyższą punktację ze sprawdzianu ministerialnego z kształcenia słuchu

w Regionie Północno-Wschodnim  otrzymała klasa IV/4 (czerwiec 2007)

PrzygotowanieAgnieszka Zadroga

 

I Regionalny Konkurs Fortepianowy im. W. Lutosławskiego w Zambrowie 

I miejsce Magdalena Laskowska kl. IV

wyróżnienie Paulina Płatek kl. IV

PrzygotowanieKatarzyna Makal- Żmuda

 

II Ogólnopolski Konkurs Duetów Smyczkowych w Kętrzynie

I miejsce Urszula Markowska, Daniel Szulc uczniowie kl. IV

wyróżnienie Aleksandra Słyż kl. VI,  Anna Zawistowska kl. V

PrzygotowanieMonika Łukawska

 

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Ełkuotrzymała od Rady Powiatu i Zarządu Powiatu w Ełku  nagrodę „Ełckiego Bociana” za wkład włożony w promowanie pozytywnych zachowań, działań i postaw w dziedzinie edukacji i wychowania.

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Ełku
    19-300 Ełk, ul. Armii Krajowej 21

    Nowy numer rachunku bankowego do wpłat na rzecz Rady Rodziców przy ZPSM w Ełku:

    Bank Pocztowy
    07 1320 1478 7700 0790 2000 0001
    z dopiskiem "darowizna na Radę Rodziców"

    adres e-mail Rady Rodziców: rrzpsmelk@gmail.com



    Prosimy Rodziców uczniów ZPSM o dostarczenie do sekretariatu szkoły kopii posiadanego przez dziecko orzeczenia o niepełnosprawności.


    Użyczenie instrumentu:
    „Darowizna na cele oświatowe”

    Nr 57101013970011241391340000 NBP o/o Olsztyn
  • (87) 610-36-23


Galeria zdjęć