Wiadomości

Sukcesy

Rok szkolny 2008/2009

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2008/2009

Konkursy zewnętrzne

 

·                 III Konkurs Duetów Smyczkowych w Kętrzynie

Wyróżnienie otrzymuje duet skrzypcowy w składzie

Alicja Duba i Aleksandra Łuckiewicz

Przygotowanie duetu : Agnieszka Fromm

 

·                 III Sochaczewski Konkurs Młodego Wiolonczelisty

III miejsce w swojej kategorii wiekowej otrzymuje

Sara Dmochowska kl. II nauczyciel Monika Łukawska

 

·                  XI Festiwal Pianistyczny im. Izy Garglinowicz w Olsztynie

Tytuł laureata otrzymuje Jacek Brzoznowski kl I PSM II st. nauczyciel Katarzyna Makal-Żmuda

 

·                 IX Festiwal Muzyki Akordeonowej w Olsztynie

Wyróżnienie za piękną grę otrzymuje Bartłomiej Strojecki kl. II c/6

nauczyciel Bogusław Rząsa

 

·                 IX Festiwal Muzyki Akordeonowej

Szczególne wyróżnienie za piękną grę otrzymuje Kamil Dmochowski kl. VI c/6

nauczyciel Mirosław Jaroszuk

 

·                 IX Festiwal Muzyki Akordeonowej w Olsztynie

Wyróżnienie za piękną grę otrzymuje Trio akordeonowe w składzie:

Kamil Dmochowski, Iwona Zapaśnik, Piotr Burakiewicz

przygotowanie zespołu Bogusław Rząsa

 

·                 XII Makroregionalne Przesłuchania Instrumentów Dętych w Olecku

Wyróżnienie otrzymuje Ewa Grad kl. III c/4

nauczyciel Marcin Łukawski

 

·                  V Regionalny Konkurs Wiedzy o Muzyce

„Życie i twórczość Józefa Haydna” w Ełku

I miejsce otrzymuje Anna Zawistowska kl. VI c/6

nauczyciel Małgorzata Michałowska

 

·                 V Regionalny Konkurs Wiedzy o Muzyce

„Życie i twórczość Józefa Haydna” w Ełku

III miejsce otrzymuje Justyna Rydzewska kl. IV c/4 nauczyciel Małgorzata Michałowska

 

·                 V Regionalny Konkurs Wiedzy o Muzyce

„Życie i twórczość Józefa Haydna” w Ełku

V miejsce otrzymuje Joanna Grabek kl. VI c/6

nauczyciel Małgorzata Michałowska


·                 I Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych w Ełku

Nagroda specjalna w w kategorii I za wykonanie utworu Anny Marii Przydworskiej otrzymują Katarzyna Grabek i Kinga Karwowska

kl. III c/6

Przygotowanie duetu Katarzyna Makal-Żmuda

 

·                 I Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych w Ełku

I miejsce w kategorii I otrzymują

Katarzyna Grabek i Kinga Karwowska kl. III c/6

Przygotowanie duetu Katarzyna Makal-Żmuda

 

·                 I Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych w Ełku

III miejsce w kategorii I otrzymują Paweł Strykowski kl. II c/6 i Kacper Kasprzak kl. III c/6

Przygotowanie duetu Agnieszka Zadroga

 

·                 I Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych w Ełku

I miejsce w kategorii II otrzymują

Paulina Płatek i Weronika Pniewska kl. V c/6

Przygotowanie duetu Katarzyna Makal-Żmuda

 

·                 I Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych w Ełku

III miejsce exequo w kategorii II otrzymują

Magdalena Laskowska i Maciej Zadroga kl. V c/6

Przygotowanie duetu Katarzyna Makal-Żmuda

 

·                 I Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych w Ełku

III miejsce exequo w kategorii II otrzymują

Joanna Grabek i Aleksandra Młodzianowska kl. VI c/6

Przygotowanie duetu Elżbieta Lickiewicz




·                 Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Klas Wiolonczeli i Kontrabasu Szkół Muzycznych I stopnia
 Wyróżnienie otrzymuje

Gabrysia Zadroga kl. IV nauczyciel Monika Łukawska

·                 Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Klas Wiolonczeli i Kontrabasu Szkół Muzycznych I stopnia
 Wyróżnienie otrzymuje

Urszula Markowska kl. V nauczyciel Monika Łukawska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konkursy szkolne

 

 

·                 VII Szkolny Konkurs Interwałowy

I miejsce otrzymuje Jakub Wojciechowski kl. II c/4 nauczyciel Agnieszka Zadroga

 

·                  VII Szkolny Konkurs Interwałowy

II miejsce otrzymuje Kacper Kasprzak kl. III c/6

nauczyciel Elżbieta Sobolewska

 

·                 VII Szkolny Konkurs Interwałowy

III miejsce otrzymuje Kamil Przekop kl. II c/4

nauczyciel Agnieszka Zadroga

 

·                 VII Szkolny Konkurs Interwałowy

Wyróżnienie otrzymuje Karolina Lewandowska kl. III c/6 nauczyciel Elżbieta Sobolewska

 

·                 VII Szkolny Konkurs Interwałowy

Wyróżnienie otrzymuje Marcin Michałowski kl. II c/4 nauczyciel Agnieszka Zadroga

 

·                 VII Szkolny Konkurs Interwałowy

Wyróżnienie otrzymuje Wiktoria Popielarz kl. II c/4 nauczyciel Agnieszka Zadroga

 

·                 VII Szkolny Konkurs Interwałowy

Wyróżnienie otrzymuje Katarzyna Grabek kl. III c/6 nauczyciel Elżbieta Sobolewska

 

·                 II Szkolny Konkurs Kompozytorski

I miejsce w kategorii I otrzymuje Trio w składzie Justyna Juszkiewicz, Wiktoria Popielarz, Agnieszka Woźniak kl. II c/4

 

·                 II Szkolny Konkurs Kompozytorski

II miejsce w kategorii I otrzymuje Kacper Kasprzak kl. II c/6

 

·                 II Szkolny Konkurs Kompozytorski

III miejsce w kategorii I otrzymuje Dominik Szulc kl. I c/6

 

·                 II Szkolny Konkurs Kompozytorski

III miejsce w kategorii I otrzymuje Kinga Kozaczek kl. II c/6

 

·                 II Szkolny Konkurs Kompozytorski

Wyróżnienie w kategorii I otrzymuje Małgorzata Gołaszewska kl. I c/6

 

·                 II Szkolny Konkurs Kompozytorski

Wyróżnienie w kategorii I  otrzymuje Zuzanna Awramik kl. II c/6

 

·                 II Szkolny Konkurs Kompozytorski

I miejsce w kategorii II otrzymuje Paulina Płatek kl. V c/6

 

·                 II Szkolny Konkurs Kompozytorski

I miejsce w kategorii II otrzymuje duet Aleksandra Chodkiewicz, Jacek Brzoznowski

 

·                 II Szkolny Konkurs Kompozytorski

II miejsce w kategorii II otrzymuje duet Gabriela Zadroga i Michał Zadroga kl. IV c/6

 

·                 II Szkolny Konkurs Kompozytorski

II miejsce w kategorii II otrzymuje Patryk Roszkowski kl. III c/4

·                 II Szkolny Konkurs Kompozytorski

III miejsce w kategorii II otrzymuje Daniel Szulc kl. V c/6

 

·                 II Szkolny Konkurs Kompozytorski

III miejsce w kategorii II otrzymuje Adam Szajko kl. VI c/6

 

·                 II Szkolny Konkurs Kompozytorski

Wyróżnienie w kategorii II otrzymuje Gabriela Zadroga kl. IV c/6

 

·                 II Szkolny Konkurs Kompozytorski

Wyróżnienie w kategorii II otrzymuje Karolina Kulik kl. IV c/6

 

·                 II Szkolny Konkurs Kompozytorski

Wyróżnienie w kategorii II otrzymuje Anna Zawistowska kl. VI c/6


·                 Szkolny Konkurs Gam Klas Szóstych Fortepianu

Tytuł laureata otrzymuje Ewelina Wilczewska

nauczyciel Dorota Świrydowicz

 

·                 Szkolny Konkurs Gam Klas Szóstych Fortepianu

Tytuł laureata otrzymuje Joanna Grabek

nauczyciel Elżbieta Lickiewicz

 

·                 Szkolny Konkurs Gam Klas Szóstych Fortepianu

Tytuł laureata otrzymuje Aleksandra Młodzianowska

nauczyciel Elżbieta Lickiewicz

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Ełku
    19-300 Ełk, ul. Armii Krajowej 21

    Nowy numer rachunku bankowego do wpłat na rzecz Rady Rodziców przy ZPSM w Ełku:

    Bank Pocztowy
    07 1320 1478 7700 0790 2000 0001
    z dopiskiem "darowizna na Radę Rodziców"

    adres e-mail Rady Rodziców: rrzpsmelk@gmail.com



    Prosimy Rodziców uczniów ZPSM o dostarczenie do sekretariatu szkoły kopii posiadanego przez dziecko orzeczenia o niepełnosprawności.


    Użyczenie instrumentu:
    „Darowizna na cele oświatowe”

    Nr 57101013970011241391340000 NBP o/o Olsztyn
  • (87) 610-36-23


Galeria zdjęć