Wiadomości

Sukcesy

Rok szkolny 2009/2010

 

Osiągnięcia naszych uczniów

w roku szkolnym 2009/2010

Konkursy zewnętrzne

 

-                III Makroregionalny Konkurs Akordeonowy Suwałki 2010

I miejsce w kategorii zespołów kameralnych  otrzymuje kwintet akordeonowy w składzie:

Bartłomiej Strojecki

Kamil Przekop

Paulina Kucińska

Iwona Zapaśnik

Gracjana Dołgoszej

Przygotowanie zespołu  Bogusław Rząsa

 

 

-              III Makroregionalny Konkurs Akordeonowy Suwałki 2010

II miejsce w kategorii II  otrzymuje

Bartłomiej Strojecki  kl. III/6

Nauczyciel: Bogusław Rząsa

 

-                 III Makroregionalny Konkurs Akordeonowy Suwałki 2010

III miejsce w kategorii II   otrzymuje

Delfina Pacholska  kl. IV/6

nauczyciel: Mirosław Jaroszuk

 

 

-      III Makroregionalny Konkurs Akordeonowy Suwałki 2010

III miejsce w kategorii II  otrzymuje

Eryk Wiszenko: kl. V/6

nauczyciel  Mirosław Jaroszuk

 

 

 

-       Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowy w Malborku

II miejsce w grupie I otrzymuje

Sara Dmochowska kl. III/6

nauczyciel : Monika Łukawska

 

 

- Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowy w Malborku

II miejscew grupie I otrzymuje

Sara Dmochowska kl. III/6

nauczyciel Monika Łukawska

 

 

 -      III Ogólnopolskie Spotkania Młodych Wiolonczelistów, Ełk 2010

I miejsce w kategorii II otrzymuje

Sara Dmochowska kl. III/6

nauczyciel : Monika Łukawska

 

-            III Ogólnopolskie Spotkania Młodych Wiolonczelistów, Ełk 2010

II miejsce  w kategorii III oraz

wyróżnienie za utwór F. Chopina otrzymuje

Urszula Markowska kl. VI/6

nauczyciel : Monika Łukawska

 

 

-            III Ogólnopolskie Spotkania Młodych Wiolonczelistów, Ełk 2010

III miejsce w kategorii III otrzymuje

Gabriela Zadroga kl. V/6

 nauczyciel : Monika Łukawska

 

 

-             III Ogólnopolskie Spotkania Młodych Wiolonczelistów, Ełk 2010

wyróżnienie  w kategorii III otrzymuje

Daniel Szulc   kl. VI/6

Nauczyciel : Monika Łukawska

 

 

-              III Ogólnopolskie Spotkania Młodych Wiolonczelistów, Ełk 2010

II miejsce  w kategorii IV otrzymuje duet w składzie:

Urszula Markowska kl. VI/6

Daniel Szulc  kl. VI/6

Przygotowanie zespołu : Monika Łukawska

 

-                 X Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy Muzyki Rozrywkowej i Popularnej w Giżycku „Concertina 2010”

III miejsce  otrzymuje Trio rodzinne w składzie:

Gabriela Zadroga  wiolonczela kl. V

Michał Zadroga  akordeon kl. V

Maciej Zadroga fortepian kl. VI

Przygotowanie zespołu : Mirosław Jaroszuk

 

-                 III Grajewskie Konfrontacje Akordeonowe

II miejsce  otrzymuje

Bartłomiej Strojecki kl. III/6

Nauczyciel : Bogusław Rząsa

  

-                 III Grajewskie Konfrontacje Akordeonowe

III miejsce  otrzymuje

Delfina Pacholska kl. IV/6

Nauczyciel : Mirosław Jaroszuk 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Ełku
    19-300 Ełk, ul. Armii Krajowej 21

    Nowy numer rachunku bankowego do wpłat na rzecz Rady Rodziców przy ZPSM w Ełku:

    Bank Pocztowy
    07 1320 1478 7700 0790 2000 0001
    z dopiskiem "darowizna na Radę Rodziców"

    adres e-mail Rady Rodziców: rrzpsmelk@gmail.com



    Prosimy Rodziców uczniów ZPSM o dostarczenie do sekretariatu szkoły kopii posiadanego przez dziecko orzeczenia o niepełnosprawności.


    Użyczenie instrumentu:
    „Darowizna na cele oświatowe”

    Nr 57101013970011241391340000 NBP o/o Olsztyn
  • (87) 610-36-23


Galeria zdjęć