Wiadomości

Sukcesy

Rok szkolny 2015/2016

III Makroregionalne Spotkania Instrumentów Dętych w Łomży

 

Anna Filipkowska - kl. II/6 klarnet

II miejsce w kategorii I

 

Gabriela Wądołowska - kl. III/6 klarnet

wyróżnienie w kategorii II

Nauczyciel - Marcin Łukawski

 

Katarzyna Szkatuła - kl. II/4 flet

wyróżnienie w kategorii I

Nauczyciel - Ryszard Jasionowski

 

III Ogólnopolski Konkurs z Zasad Muzyki w Łomży

Wiktoria Tałejszys - kl. II/II st.

dyplom finalisty

Nauczyciel - Małgorzata Piotrowska

 

X Ogólnopolski Konkurs Gitarowy Zambrów 2016

Filip Luberecki - kl.I/4

wyróżnienie w grupie I

Nauczyciel - Agata Świderska

 

X Ogólnopolski Konkurs Gitarowy Zambrów 2016

Jakub Siemieniewicz - kl.IV/6

II miejsce w grupie I

Nauczyciel - Wojciech Popielarz

 

II Ogólnopolski Konkurs Altówkowy i Kontrabasowy

w Gdańsku

Michał Kozaczek - kl. II/4

wyróżnienie

Nauczyciel - Krzysztof Sokołowski

 

II Międzyszkolny Festiwal Dwudźwięków Skrzypcowych

w Białymstoku

 

Szymon Augustynowicz - kl. III/II st. 

                                                      II miejsce

Nauczyciel - Agnieszka Fromm

 

VI Regionalne Konfrontacje Akordeonowe w Grajewie

 

Jan Fromm - kl. III/6            

                                   I miejsce w grupie II

nauczyciel - Bogusław Rząsa

 

 

Karol Korolczuk - kl. V/6

                                     II miejsce w grupie III

nauczyciel - Bogusław Rząsa

 

XVIII Festiwal Pianistyczny im. Izy Garglinowicz

Olsztynie

Hanna Żmuda - kl. III/6 fortepian

                         dyplom laureata z wyróżnieniem w grupie I

Nauczyciel - Katarzyna Makal-Żmuda

 

 

XXII Mławski Festiwal Muzyki Akordeonowej „Od solisty do orkiestry” 
Mława

 

Jan Frommkl. III/6 akordeon

III miejsce w grupie I

Nauczyciel – Bogusław Rząsa

 

 

Stypendium Dyrektora Centrum Edukacji Artystycznej

za bardzo dobre wyniki w nauce w roku szkolnym 2015/16

 otrzymał uczeń PSM II st.

Szymon Augustynowicz

 

Stypendia artystyczne Prezydenta Miasta Ełku

na rok 2016  otrzymali uczniowie PSM II stopnia

Kacper Kasprzak

Kamil Przekop

Kamil Maciorowski

 

Regionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej Uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia

Trio akordeonowe w składzie :

Kamil Przekop, Dominik Wołyniec, Bartłomiej Strojecki

wyróżnienie

Przygotowanie zespołu : Bogusław Rząsa

 

V Międzynarodowy Konkurs Fortepianowy

im. Witolda Lutosławskiego Zambrów 2015

 

Kacper Łukawski kl. V/6  III miejsce w grupie I

 

Nauczyciel : Piotr Wilk

 

 

Milena święcicka kl. III/6  wyróżnienie w grupie I

 

Nauczyciel : Iwona Czech

 

Gabriela Kulbacka kl. II/6 – skrzypce

otrzymała II miejsce tytuł „Super Mistrza” na I Ogólnopolskim Konkursie Instrumentalnym  „I Pierwszak Może Być Mistrzem” w Warszawie

 

Nauczyciel : Agnieszka Fromm

 

 

V Regionalny Konkurs Instrumentalny

„Muzyk pierwsza klasa” w Olsztynku

 

Aleksandra Żmijewska kl. II/6 wiolonczela wyróżnienie I stopnia w kat. I

 

Nauczyciel : Monika Łukawska

 

Anna Filipkowska kl. II/6  klarnet wyróżnienie II stopnia w kat. I

 

Nauczyciel : Marcin Łukawski

 

X Międzynarodowy Konkurs Muzyki Gitarowej „Krok do Mistrzostwa”

pt:”Gitara w muzyce dawnej Hiszpanii”

w Ełku

 

Grupa II

Jakub Siemieniewicz kl. IV/6 – III miejsce

 

Grupa IV

Dominik Taźbirek kl. I/II st. – III miejsce

 

Grupa V (zespoły)

Trio Fresco w składzie : Natalia Sawicka, Natalia Charkiewicz, Urszula Skutnik

II miejsce

Duet w składzie : Natalia Sawicka, Urszula SkutnikIII miejsce

 

Duet w składzie : Jakub Siemieniewicz, Michał Kalinowski wyróżnienie

 

Przygotowanie solistów i zespołów : Wojciech Popielarz

 

 

Wiadomości

Kontakt

  • Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Ełku
    Ełk, ul. Armii Krajowej 21

    Rada Rodziców: 76 2030 0045 1110 0000 0075 8150
    z dopiskiem: darowizna na Radę Rodziców.

    Użyczenie instrumentu:
    „Darowizna na cele oświatowe”

    Nr 57101013970011241391340000 NBP o/o Olsztyn
  • (87) 610-36-23


Galeria zdjęć